من مهدی شرافت از حدود سال ۸۶ تمرینات ورزشی و بدنسازی خودم را شروع کرده و بعد از حدود ۸ سال وارد مسابقات حرفه‌ای بدنسازی شدم. از سال ۹۴ سابقه حضور در ۷ مسابقه را داشته و در اکثر آن‌ها موفق به کسب مدال طلا شدم.

«هدی شرافت در حال قدم زدن

از سال ۹۶ طبق سابقه و تجربیات قبلی احساس کردم که برای ورزشکاران و بدنسازان کشور، کمبود‌هایی در زمینه پوشاک با کیفیت و استاندارد در حوزه ورزشی وجود داشته و لذا تصمیم گرفتم با ثبت و تاسیس برند MSH یا همان شرافیت این کمبود را جبران کنم . در حال حاضر با همراهی برادرانم این برند تاسیس شده که در حال گسترش و ترویج آن هستیم .

با دستیابی به اهداف مورد نظر و تامین بخش عمده‌ای از پوشاک مورد نیاز بازار لباس‌های ورزشی، از سال ۹۹ تصمیم گرفته‌ام تا دومین کمبود جامعه‌ٔ ورزشی را تامین کنم. بالا بردن سطح اطلاعات بدنسازان و ورزشکاران از مبتدی تا حرفه ای هدف بعدی من می باشد .

قصد دارم در این سایت با استفاده از تجربیات چندین و چند ساله در زمینه بدنسازی ، تغذیه ، استفاده از مکمل ها و دوره های بدنسازی ، مقالاتی را برای بالا بردن سطح اطلاعات علاقه مندان به حوزه بدنسازی را بالا برده و کیفیت تمرینات را هر چه بیشتر کنم .

لطفا صبر کنید